Aj... tak ostatnio wiele osób pyta mnie, czy i kiedy otworzę kolejkę, bo bardzo chcą zamówić Grafikę, więc Migo się mobilizuje i postanawia, że z komentarzy pod tym postem wylosuje 1 lub więcej zgłoszeń. Wszystkie oczywiście zgodne z moim cennikiem. Myślę, że teraz takie akcje będą pojawiały się częściej, bo dzięki temu wy możecie swobodnie zamawiać, a ja mam porządek i nikt nie musi czekać miesiącami w niekończącej się kolejce.
I nie przejmujcie się! - jeśli kogoś nie wybiorę teraz, to taki post pojawi się niedługo, a Ci którzy będą zamawiali 'wtórnie' będą mieli większe szanse, obiecuję ♥
Musi się w nim znaleźć nazwa Doll dla której mam wykonać pracę, oraz co ma się w pracy znaleźć, nie obiecuje, że twarzą będzie służyła Wasza postać (bo twarz może być rysowana, lub nie pasować mi do 'kontekstu' :P) Tak więc opiszcie mi jak Wy widzicie swoją Grafikę, a ja wybiorę te zgłoszenia, które mnie najbardziej zaciekawią i przejdę do ich realizacji :)
Pisz śmiało! ↓
_____________________________________________________
Edit:
Wybrałam SportyCanella, gdyż jej pomysł bardzo mi się spodobał i wgl czuję się już zainspirowana do tej Grafiki, choć nie ukrywam, że jest wymagająca. Opis był jednak dokładny, pomysł charakterystyczny, więc postaram się od niego nie odbiec. A z dokładną ceną (ponieważ zaproponowałaś mi bardzo wysoką), umówimy się dokładnie, gdy zobaczysz gotową Grafikę... :)
Drugim zamówieniem jakie wybrałam, będzie wiosenno-letni Nagłówek dla MichowskaEmilia, tu dla odmiany pozostawiono mi dużo swobody, wiec z pewnością nie wezmę więcej niż 50Sd ^^. I gdzie się podziała moja pazerność? Staczam się, i tyle...
_____________________________________________________
Edit:
Wybrałam SportyCanella, gdyż jej pomysł bardzo mi się spodobał i wgl czuję się już zainspirowana do tej Grafiki, choć nie ukrywam, że jest wymagająca. Opis był jednak dokładny, pomysł charakterystyczny, więc postaram się od niego nie odbiec. A z dokładną ceną (ponieważ zaproponowałaś mi bardzo wysoką), umówimy się dokładnie, gdy zobaczysz gotową Grafikę... :)
Drugim zamówieniem jakie wybrałam, będzie wiosenno-letni Nagłówek dla MichowskaEmilia, tu dla odmiany pozostawiono mi dużo swobody, wiec z pewnością nie wezmę więcej niż 50Sd ^^. I gdzie się podziała moja pazerność? Staczam się, i tyle...
Pozdrawiam Was najładniej jak tylko potrafię, Migo




