Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Licytacja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Licytacja. Pokaż wszystkie posty

12 kwietnia 2012

Licytacja! (Grafika nr.15)

Edit 2:
Druga, bardziej 'barwna' wersja dla Barwnego. Myślę, że wszystko teraz pasuje i faktycznie jest o wiele lepiej.Tło w stylu jednej z moich poprzednich grafik, dlatego, że bardzo je lubię :)



Edit:
Grafika dla Barwnego:

Tło:
(+Doll, gdyby ta wersja nie odpowiadała jest poniżej)

Nom... i tak to już jest, że nawet największe lenie czasem biorą się do konkretnej pracy :P I tak było ze mną, bo wreszcie zdecydowałam sie na rysowanie twarzy, jak mi wyszło? Cóż... nie oszukujmy się, mogło być lepiej, ale jak na pierwszy raz jest całkiem nieźle. Zresztą co ja tu tak gadam i gadam... sami zobaczcie:



I tu następuje moment niespodziewajki, gdyż Migo postanowiła się rozwinąć i udowodnić, że w GIMP'ie da się wszystko zrobić, więc myślę, że wiecie co chcę przez to powiedzieć...
__________
Jeszcze moja inspiracja musi być ♥ 
Tak mi się przyjemnie tego słuchało.
_________________

No ale, tę Grafikę postanawiam ZLICYTOWAĆ:
Cena wywoławcza: 30Sd, a minimalne przebicie: 5Sd :)

Mam tylko resztki nadziei, że Nagłówek nie jest jednak taki zły i że naprawdę przypadnie Wam do gustu.

Migo.

21 stycznia 2012

Licytacja Nagłówka (#3)

Niestety... nie doczekałam się kupna Grafiki od CherrySmile. Dodatkowo dostało mi się, że jestem nieuczciwa, bo biorę 'kasę' za Rysowanie... Ehh... Przyszłej nabywczyni przypomniało się także, że Me-Doll się jej nie podoba (Szkoda tylko, że wtedy kiedy prosiłam o uwagi na ten temat, wszystko było super), aczkolwiek cieszę się, że w końcu mogę zakończyć tę sprawę.
Strasznie było mi niemiło, że zostałam tak potraktowana... 

Cóż, więc... pozostaje mi tylko zlicytowanie Nagłówka ;)
Cena wywoławcza to zaledwie 40Sd ;) Kiedy cena mnie zadowoli licytacja będzie zakończona.

(kliknij aby powiększyć)
(Do Grafiki jest już zrobione tło)




Edit:
Nagłówek kupuje Bysia2912 za 45Sd ;)
Oto wersja dla jej bloga:


Co do tła nie jestem do końca przekonana czy będzie pasowało.
 Jeśli nie - mogę poprawić.