22 lutego 2015

Zapomniana grafika z kiedys, kiedys...

''Będą ferie, będę mieć mnóstwo czasu na rysowanie, wykonam dużo zamówień''...Kłamałam :) W tym temacie wyszła kompletna klapa, owszem robiłam wiele rzeczy, ale na pewno nie rysowałam.


Zupełnie zapomniałam o publikacji, skończonej już dawno Iggy. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Osobiście uważam, że wygląda całkiem przyzwoicie, moim ulubionym elementem jest twarz, ze szczególnym uwzględnieniem oczu. Największy problem sprawiła mi szyja, nie wyczułam do dziś układu ze zdjęcia, więc po kilku próbach narysowałam ją po swojemu :) Patrząc na grafikę teraz myślę, że mogłam bardziej postarać się z włosami.

Migonetta.

14 komentarzy:

 1. Cudowna, naprawdę świetnie ci to wyszło! Mi najbardziej podobają się włosy i oczy. :) Perfekcyjnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Grafika jest super :) Świetnie wyszły włosy ;)

  mandaryna7

  OdpowiedzUsuń
 3. Grafika śliczna na prawdę bardzo podobna do oryginału szkoda, że autorka jest takim leniem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...I szkoda, że autor powyższego komentarza jest takim tchórzem piszącym z Anonima ^^ Hyhy.

   Usuń
 4. Świetna grafika! Podobają mi się zwłaszcza dłonie :)
  nati_avril11

  OdpowiedzUsuń
 5. rzeczywiście twarz jest mega! Ogólnie cała grafika jest nieziemska jedyny minus to za prawy łokieć, dziwnie się na niego patrzy

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zawsze pięknie, ale faktycznie mogłaś popracować nad włosami. Ale i tak cudna grafika ^^ przyjmujesz może zamówienia?

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej :)
  Chciałam zaprosić cię do udziału w konkursie na nagłówek, do wygrania atrakcyjne nagrody, a termin jest dość długi. Mam nadzieję że chociaż zerkniesz ;)
  mandarynnnka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpowiedzi
  1. Zamawiający jasno powiedział, że sukienka ma być pozbawiona wzorów i cekinów. Również moim zdaniem tak o wiele lepiej wygląda. Mniej, znaczy więcej.

   Usuń