12 kwietnia 2015

Kolejka otwarta, przyjme zamówienie!

Cześć Koty, coś dawno mnie nie było, nie sądzicie? Parę razy próbowałam coś sensownego naskrobać, ale jak to czytałam to mało nie padłam, więc głupie wytłumaczenia lądowały w wirtualnym koszu. Chyba nie chcecie czytać, że ''miałam dużo nauki'' czy ''jestem za dużą dziewczynką na gry dla dzieci''. No, więc tak właśnie w skrócie wygląda sprawa :) Mimo to, że na to nasze Stardoll praktycznie nie wchodzę to co za problem? Kocham rysować i to się nie zmieniło.
Dlatego Miśki, jeśli jeszcze się Wam nie znudziłam (dobra, kogo ja próbuję oszukać) to tu pod postem (lub na GG, maila) piszecie swoje zamówienia, a ja wybieram i rysuję, deal? :D
Kolejkę uważam za oficjalnie otwartą, korzystajcie więc, póki jest okazja.

Migonetta.

22 lutego 2015

Zapomniana grafika z kiedys, kiedys...

''Będą ferie, będę mieć mnóstwo czasu na rysowanie, wykonam dużo zamówień''...Kłamałam :) W tym temacie wyszła kompletna klapa, owszem robiłam wiele rzeczy, ale na pewno nie rysowałam.


Zupełnie zapomniałam o publikacji, skończonej już dawno Iggy. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Osobiście uważam, że wygląda całkiem przyzwoicie, moim ulubionym elementem jest twarz, ze szczególnym uwzględnieniem oczu. Największy problem sprawiła mi szyja, nie wyczułam do dziś układu ze zdjęcia, więc po kilku próbach narysowałam ją po swojemu :) Patrząc na grafikę teraz myślę, że mogłam bardziej postarać się z włosami.

Migonetta.