22 kwietnia 2014

130. Dla Accopalypto

Skończyłam zamówienie dla bardzo niecierpliwiącej się Liliany :) Myślę, że wyszło bardzo dobrze, wszystko przynajmniej mi wydaje się odpowiednio dopracowane. Wbrew pozorom dziwnie się rysuje się postać obróconą do góry nogami. I nie mam wątpliwości, że po obróceniu do zwyczajne formy wyglądałaby nieciekawie. Szczególnie fryzura. Już dawno planowałam 'lustrzaną' grafikę, ta poza wydała mi się idealna do realizacji tego pomysłu. Moje ulubione delikatne tła znowu w akcji, w sumie nie wiem czemu zawsze właśnie takie najbardziej mi się podobają.



A tymczasem na dworze grzmi, moja ukochana burza pierwszy raz w tym roku.
Ile ekstra kilo po świętach? Ja przyznam szczerze dawno tyle nie zjadłam :D

Migonetta

20 kwietnia 2014

129. Wiosenno - wielkanocne zamówienie dla Miodowy Stardoll




Na początku miałam problem ze znalezieniem odpowiedniej pozy, całość poszła szybko i jestem zadowolona z efektu, wygląda to tak, jak miało wyglądać. Zawsze miałam problem z rysowaniem dzióbka, wreszcie się nauczyłam. Najbardziej podoba mi się twarz i włosy, nieco mnie sweter, chociaż myślę, że jak na ten fason narysowany został poprawnie.
Na dniach pojawi się zamówienie dla Liliana2511, która nie może się doczekać :)


Migonetta