29 marca 2014

127. Asymetralna - zamówienie dla Koralina2346

Grafikę robiłam praktycznie przez cały dzisiejszy dzień, po kawałku. Zaczęłam rano, skończyłam kilkanaście minut przed tym zanim przeczytacie ten post. Nie myślcie jednak, że graficzyłam przez cały dzień, bo połowę czasu spędziłam na podwórku.
 Jestem nawet zadowolona, chociaż myślę, że grafika z tłem wyglądałaby jeszcze lepiej. Zamówienie wymagało jednak białego i takie też zrobiłam.
Najbardziej podoba mi się szeroko pojęte cieniowanie skóry. Nie mam pojęcia co mi się porobiło z warstwami sukienki, ale w pewnym momencie kompletnie się w nich poplątałam, co poskutkowało gorszej jakości cieniowaniem dolnej części (tej półprzezroczystej). Próbowałam jakoś wybrnąć, ale dotarło do mnie, że praktycznie wszystko tam trzeba by było od nowa zacząć, a tego oczywiście mi się nie chciało.



Cały nagłówek:


Mam również zdjęcie. Jakby ktoś się nie zorientował, chodzi o pozę z prawej :)



Na koniec naprawdę świetna piosenka, tym razem w języku szwedzkim. Zachęcam do zapoznania się z innymi utworami Kent'a, bo myślę, że sporej grupie może przypaść do gustu.


I oczywiście bardzo oryginalne pytania. Jestem głęboko przekonana, że nie spodziewaliście się ich :)
Jak podoba się grafika? Ile byście jej dali w skali od 1-10? Co powinno byś lepiej wykonane? Czego zabrakło, a co wyszło najlepiej?

23 marca 2014

126. Kanarkowa dokładnosc - GRAFIKA NA SPRZEDAZ

Wreszcie miałam jakiś ciekawy pomysł na tytuł. Grafika robiona z zachcianki, bez żadnego konkretnego celu. Starałam się o jak największą dokładność. Znalazłam zdjęcie z tymi ślicznymi, tłuściutkimi ptaszkami. Jak można byłoby przejść obok nich obojętnie? Ten właśnie wzorek starałam się odtworzyć, dlatego sukienka zajęła mi niewątpliwie najwięcej czasu.


Opublikuję jeszcze zdjęcie pozy, która stanowiła wzór tej grafiki. Włosy zostały całkowicie zmienione, ponieważ uznałam, że czarne i proste byłyby zbyt nudne. Hej! Mamy przecież wiosnę! Kiedy będzie lepszy czas na szaleństwo z rudawą szopą jak nie teraz? Mam jednak wrażenie, że głowa w tej fryzurze jest nieco za duża. Pewnie to złudzenie potęguje dodatkowo bardzo drobna figura modelki. Sprawdziłam - wersja łysa jest pozbawiona gigantyzmu głowy, więc teoretycznie wszystko tu powinno grać.



Masz bloga i na śmierć zapomniałeś, że pasowałoby odświeżyć wygląd? Potrzebujesz nagłówka 'na już'? Ta grafika jest na sprzedaż, każdy może kupić. Jeśli ktoś jest zainteresowany odsyłam na gg (13381315), lub do KG.
Tak prezentuje się w całości:
Istnieje opcja zakupu wersji bez tła - przezroczyste, lub białe. Tło całego bloga jest również dostępne po zakupie.



Edytowane:
SPRZEDANE! Dla bloga Ramalov's.

Mogłabym również wykonać jakieś zamówienie, bo akurat jestem wolna i bezrobotna.
Migonetta