31 stycznia 2013

Zapowiedź + zmiany w cenniku

Poniższą grafikę już skończyłam (ale nie pokażę). Jeszcze napisy i będzie. Totalnie nieudana, jestem chora i do niczego nie mam głowy. Także przygotowuję was psychicznie na jedną z moich największych graficznych klap :c

A przechodząc do cennika, uważam że pora trochę bardziej zacząć cenić swoją pracę, wszyscy podnoszą ceny to i ja też. Dlaczego? Dlatego, że mam świadomość że są ludzie którzy są w stanie (i nieczęsto mi proponują) płacić za grafikę o wiele więcej.

1 doll - 100sd (w górę zależnie od nakładu pracy)
2 doll  - (do uzgodnienia, może jakieś ciuchy)
3 lub więcej - nie wykonuję

Może da mi to trochę więcej satysfakcji i chęci do pracy :) Co sądzicie, jesteście na mnie bardzo źli za takie 'zmiany'?

+ na pocieszenie zaczęłam kolejną grafikę i ta już mi wychodzi. Utożsamienie mojej pazerności jednak mi pomogło, jupii...

migo ♥

26 stycznia 2013

Bliren

(pomijając wyobraźnie nazewniczą mojej drogiej koleżanki - przejdę do rzeczy)

Soreen, czy jak już mogę się zacząć przyzwyczajać Kate-Tunstall postanowiła założyć bloga, to ja jako wierny pomocnik asystowałam i pomagałam i wgl i zrobiłam drogiej mojej małpie nagłówek :D (teraz masz się cieszyć). Nie no mnie raz na jakiś czas nachodzi potrzeba robienia 'czegoś' i się cieszę, że może coś tam skrobnę, pisałam trochę na ten temat ostatnio.


Nie powiem, bo chyba rekord czasowy, jakieś 5-6 godzin tylko, ale nieskomplikowana grafika. Dużo rzeczy niestety nie wyszło, najbardziej przeszkadzają mi ręce, ale po popatrzeniu do lustra w sumie wyszło to samo, więc chyba tak powinno być. Tak więc pora na wielką premierę i reklamę dla Sonii.

ekhem, ekhh...

Mam zaszczyt zaprosić Was na bloga: BLIREN.BLOGSPOT.COM. Jest to (j.w.) blog o metamorfozach Stardoll'owych, a zwyczaj ten niestety coraz bardziej zanika wśród stardoll'owiczów. Myślę, że z tej perspektywy wart śledzić jego losy, bo ja osobiście uwielbiam oglądać tyle pięknych buzi niesamowitych Doll jakie mają użytkownicy. A z bardziej przyziemnych spraw, mogę powiedzieć, że oczywiście pilnie poszukiwani są redaktorzy oraz osoby które dadzą przeprowadzić na sobie metamorfozę :p

Nie wiem jakie są moje umiejętności reklamotwórcze, ale to nie koniec, bo dla każdego obserwatora jest schab po 15zł/kg od Lady Gagi -.- (cokolwiek to oznacza Sonia kazała przekazać)

Noo... także ten... tym miłym akcentem zachęca zarówno do komentowania tego posta (konkurs - pamiętajcie!) jak i do uczestniczenia w blogu tej wariatki, a znając ją będzie się z czego pośmiać. 

Migo & Kate-Tunstall