25 kwietnia 2012

Grafika nr. 16

Ciekawe, kto to ostatnio obiecał, że nie odbiegnie od wyznaczonego tematu, hmmm...
He he, ale cóż, nic na to nie poradzę, że dobre tła to u mnie rzadkość, a jeśli już to najlepsze te kolorowe  ^^ Bądź co bądź zadowolona jestem bardzo z Doll, która wyszła naprawdę fajnie. Całość ujdzie, przynajmniej choć trochę pasuje do nazwy. Obczajcie:


Nowy (myślę, że wiele lepszy) sposób cieniowania ubrań, fajnie wyszło? He he, a buty?
I tło:

Oczywiście niemal do tradycji należy fakt, że wszystkie moje Ps'y muszą systematycznie i z premedytacją zżerać moje (że tak zażartuję) dzieła. Toteż, prawie po skończeniu zostałam z przypadkowo zrobionym screenem i sobie musiałam wszystko wyciąć. Umm... prawie jak za błogich czasów kopiowania włosów w Roiword'u [*] Ależ ja mam co wspominać :P

I tradycyjna nutka:

Oj, Miguś lubi ♥

+ Zamawiającego proszę wiec o podanie mi właściwej kwoty na którą wycenia nagłówek.
Co powiecie o Grafice? Co o nowych cieniowaniach? Ogólnie jak efekt?
Migonetta

21 kwietnia 2012

Uwaga! Przyjmę zamówienie :)



Aj... tak ostatnio wiele osób pyta mnie, czy i kiedy otworzę kolejkę, bo bardzo chcą zamówić Grafikę, więc Migo się mobilizuje i postanawia, że z komentarzy pod tym postem wylosuje 1 lub więcej zgłoszeń. Wszystkie oczywiście zgodne z moim cennikiem. Myślę, że teraz takie akcje będą pojawiały się częściej, bo dzięki temu wy możecie swobodnie zamawiać, a ja mam porządek i nikt nie musi czekać miesiącami w niekończącej się kolejce. 
I nie przejmujcie się! - jeśli kogoś nie wybiorę teraz, to taki post pojawi się niedługo, a Ci którzy będą zamawiali 'wtórnie' będą mieli większe szanse, obiecuję ♥

Musi się w nim znaleźć nazwa Doll dla której mam wykonać pracę, oraz co ma się w pracy znaleźć, nie obiecuje, że twarzą będzie służyła Wasza postać (bo twarz może być rysowana, lub nie pasować mi do 'kontekstu' :P) Tak więc opiszcie mi jak Wy widzicie swoją Grafikę, a ja wybiorę te zgłoszenia, które mnie najbardziej zaciekawią i przejdę do ich realizacji :)

Pisz śmiało! 
_____________________________________________________


Edit:
Wybrałam SportyCanella, gdyż jej pomysł bardzo mi się spodobał i wgl czuję się już zainspirowana do tej Grafiki, choć nie ukrywam, że jest wymagająca. Opis był jednak dokładny, pomysł charakterystyczny, więc postaram się od niego nie odbiec. A z dokładną ceną (ponieważ zaproponowałaś mi bardzo wysoką), umówimy się dokładnie, gdy zobaczysz gotową Grafikę... :)

Drugim zamówieniem jakie wybrałam, będzie wiosenno-letni Nagłówek dla MichowskaEmilia, tu dla odmiany pozostawiono mi dużo swobody, wiec z pewnością nie wezmę więcej niż 50Sd ^^. I gdzie się podziała moja pazerność? Staczam się, i tyle...

Pozdrawiam Was najładniej jak tylko potrafię, Migo