5 stycznia 2014

Nowy wygląd!


Tym razem już na dłużej, ponieważ znalazłam wreszcie to czego szukałam. Nie jest stardoll'owo, bo to nie jest blog stardoll'owy, to blog o moim hobby, jakim jest grafika. Pewnie, wypadałoby samemu sklecić szablonik, ale cóż zrobić, gdy dopadnie miłość do innego (...szablonu oczywiście) Ja przeglądając Deviantart natkęłam się na profil Roksany: http://roxxia.deviantart.com/ gdzie znalazłam całą masę ślicznej grafiki i zdjęć, więc polecam, pooglądajcie. A także ten szablon a uroczym napisem 'AT WORK', który tak mi tu pasował, że nie mogłam się powstrzymać. Kolorystyka, tło postów, to że się tu wszystko przesuwa po najechaniu kursorem, ach strasznie mi się podoba, o to chodziło. Macie dostęp do wielu widgetów, np. popularne posty. A moim noworocznym postanowieniem, jest nauczenie się szabloniarstwa. 
Dziękuję za przeczytanie, jak zwykle u mnie zbyt długiego tekstu o niczym. 



A jakie Wy macie postanowienia? Co dostaliście pod choinkę? Zadowoleni ze świąt? Spotkaliście się z rodzinami w licznym gronie?  Porozmawiajmy :]

Migonetta


3 stycznia 2014

For Enjoy Stardoll By Rei

Tą grafikę zaczęłam kilka dni temu, na potrzeby pobawienia się html, ot tak, bez większego powodu. Ponieważ już bardzo dawno obiecałam pewnej osobie grafikę, a nie miała ona żadnych wymagań, więc stwierdziłam, że skończę tę, ponieważ ma dość ciekawą kompozycję, a poza tym, wyszła mi naprawdę inaczej. Spójrzcie: 


white background


Przez przypadek w wersji warstwowej na samym końcu usunęłam sobie kawałek nóg na dole, ale cóż, nie chciało mi się ich jeszcze raz rysować, więc tak zostało.



Już niedługo nowy wygląd bloga.
Migonetta

Edit: Przepraszam za zamknięcie bloga, ale miała problemy z bloggerem. Nigdy, przenigdy nie wgrywajcie szablonów nieznanego pochodzenia. Nie można ich potem usunąć, bo blokują niektóre funkcje bloggera, jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Ale już w normie, odświeżyłam stary nagłówek, aby zawitała taka pogoda jak za oknem, czyli wiosna w styczniu... Ale jak widzicie zostawiłam Eric'a na zaspie śniegu.