Tym razem już na dłużej, ponieważ znalazłam wreszcie to czego szukałam. Nie jest stardoll'owo, bo to nie jest blog stardoll'owy, to blog o moim hobby, jakim jest grafika. Pewnie, wypadałoby samemu sklecić szablonik, ale cóż zrobić, gdy dopadnie miłość do innego (...szablonu oczywiście) Ja przeglądając Deviantart natkęłam się na profil Roksany: http://roxxia.deviantart.com/ gdzie znalazłam całą masę ślicznej grafiki i zdjęć, więc polecam, pooglądajcie. A także ten szablon a uroczym napisem 'AT WORK', który tak mi tu pasował, że nie mogłam się powstrzymać. Kolorystyka, tło postów, to że się tu wszystko przesuwa po najechaniu kursorem, ach strasznie mi się podoba, o to chodziło. Macie dostęp do wielu widgetów, np. popularne posty. A moim noworocznym postanowieniem, jest nauczenie się szabloniarstwa.
Dziękuję za przeczytanie, jak zwykle u mnie zbyt długiego tekstu o niczym.
A jakie Wy macie postanowienia? Co dostaliście pod choinkę? Zadowoleni ze świąt? Spotkaliście się z rodzinami w licznym gronie? Porozmawiajmy :]
Migonetta
