8 listopada 2013

Dla Part Of Stardoll

Poczujmy klimat świąt.


Sprężyłam się z grafiką, ponieważ długi weekend zamierzam poświęcić na odpoczynek... od komputera (czyt. uczyć się)
Nagłówek wyszedł bardzo w stylu Stardoll'a. Laleczkowata postać ze świecącymi oczami. Teoria jest taka, że wpadł jej do wyżej wspomnianych po prostu śnieg :) Tło mojego autorstwa poza brushami, które zapewne pochodzą gdzieś z zakamarków Deviant Art. Oryginalnie w pozie na sweterku powinny być jeszcze romby, ale ja do takich kwadratopodobnych, kratowanych wzorków pałam uczuciami negatywnymi, toteż ich brak.

Co w planach?
Mam skończoną (jakiś rok temu...) grafikę upamiętniającą wielkiego artystę, idąc dalej, zapowiada się licytacja dla Was, ponieważ mam bardzo fajną koncepcję na grafikę.

A na koniec, piękna piosenka przy której świetnie się graficzy. Jak ja lubię takie teksty.



Migonetta

1 listopada 2013

Przyjmę zamówienie!

Cześć dzieciaki, z okazji dłuższego weekendu świątecznego [*] przyjmę zamówienie na max 2 grafiki. Zasady są jak wcześniej, kto więcej zaoferuje tego zamówienie wybiorę. Podpowiem, że zbliżać się będą święta Bożego Narodzenia, okres zimowy, sylwestra, a może ktoś chce grafikę uniwersalną, może do magazynu, portfolio? Opcje są niezliczone, a oto wymagania które MUSICIE uwzględnić, bo jeśli tego nie zrobicie, nawet jeśli Was wybiorę, mnóstwo czasu który poświęciłabym na rysowanie poświęcam na próby skontaktowania się z Wami w celu określenia szczegółów - kochani, uniknijmy tego.
Oto one:

NICK ZE STARDOLL
NAPIS NA GRAFICE
ADRES BLOGA
WYBRANA POZA (OPCJONALNIE)
WYMAGANIA (OPCJONALNIE)

Przypominam, że wszelkie płatności są z góry, dopiero potem zaczynam rysować. Dzieje się tak ze względu na rozliczne kradzieże, nieporozumienia i inne.
- Wasza Migonetka

Edytowane: 
Przyjęłam zamówienie dla Kami151, zostało więc jedno wolne miejsce! Śpieszcie się, czas tylko do piątku (8.11.2013r)