Cześć, przedstawiam Wam dzisiaj grafikę którą zrobiłam w okolicach czerwca/lipca, ale ciągle o niej zapominałam, dopiero dziś nadszedł czas kiedy ujrzała światło dzienne. Przy okazji w liceum jest super i nie wiem który raz to piszę... ale to prawda :) Co do grafiki jest na niej Agelina Jolie, nie wiem na ile to jest dla oczywiste z mojego rysunku, ale to już oceńcie sobie sami.
// Do kontemplacji, niezbędna muzyka //
![]() |
| Niechcący zapisane w .bmp, przepraszam. |
Przyjemna i prosta praca, najmilej pracowało mi się oczywiście przy twarzy, lubię ładnych ludzi.
Aktualnie nie wykonuję żadnych zamówień, więc proszę w końcu przestać się mnie pytać, w najbliższym czasie planuję grafiki z nowego działu na tym blogu tzw hobbygrap, czyli grafik z ludźmi których cenię ze świata muzyki, filmu, bohaterów literackich. Kochani, będę szczera, lalki w różowych kieckach mogą się znudzić.. co nie znaczy, że zamierzam się ograniczać z grafiką, bo oczywiście tak nie jest.
Ach... i specjalne słowa do Saritka1995 - Mans'a oczekuj w niedalekiej przyszłości, pozdrawiam!
Migonetta S.


