2 czerwca 2013

Ukryty Stardoll

(tło nie moje, z Da)
Mgliście wyszło, grafika nie jest najgorsza, ale sądzę, że bywały lepsze. Nie mam tu sobie za bardzo nic do zarzucenia jakoś tak wyszło. 


Teraz zabieram się za nagłówek dla bloga o którym ostatnio pisałam, dziękuję za zaaprobowanie pomysłu, później będę pilnie poszukiwać redaktorów i zaczynamy! Po długiej burzy mózgów z Syb (Kate-Tunstall) zdecydowałyśmy się na wybranie bardzo prostej nazwy mianowicie:  Polski Stardoll, a jako adres króciutkie: pl-sd.blogspot.com, szykujcie się, bo będzie się działo. Ostatnio mam jakąś chorobę wymyślania ciekawych konkursów i atrakcji dla przyszłych czytelników (z nagrodami nawet w postaci grafik), więc myślę że watro.

Myślałam również o tym, że zasadniczo są już w Polsce kolosalne blogi na które wszyscy zaglądają, ale coraz więcej upada niewłaściwie prowadzonych, a inne to totalne szambo. Chwilami szkoda słów. Wojny między redaktorami, o miejsca w składzie, potem o to kto ważniejszy, problemy z nagrodami, oszustwa. 

 Miejmy nadzieje że uda mi się wszystko dopiąć i nie skończy się na obietnicach idealnego zakątka. Nie no, musi wyjść.

Migo ♥

1 czerwca 2013

Migo się nudzi


spoiler następnego zamówienia

Po bardzo krótkiej (i raczej nieudanej) współpracy z blogiem Reserve Stardoll Migo się nudzi :c 
Migo marzy o stworzeniu wielkiej społecznościówki Stardoll w formie bloga. Tylko, że głupio tak zaczynać od zera, myślę, że korzystnie byłoby kupić jakiś blog i zgromadzić najlepszą kadrę redaktorską pod słońcem *-* zmienić nazwę bloga na coś fajnego i ... pisać.
A może lepiej jednak zacząć od zera i tworzyć własną historię od początku?
o.O

Co myślicie?
Jakieś koncepcje?
A może ktoś chętny do (wstępnej) współpracy?