(tło nie moje, z Da)
Mgliście wyszło, grafika nie jest najgorsza, ale sądzę, że bywały lepsze. Nie mam tu sobie za bardzo nic do zarzucenia jakoś tak wyszło.
Teraz zabieram się za nagłówek dla bloga o którym ostatnio pisałam, dziękuję za zaaprobowanie pomysłu, później będę pilnie poszukiwać redaktorów i zaczynamy! Po długiej burzy mózgów z Syb (Kate-Tunstall) zdecydowałyśmy się na wybranie bardzo prostej nazwy mianowicie: Polski Stardoll, a jako adres króciutkie: pl-sd.blogspot.com, szykujcie się, bo będzie się działo. Ostatnio mam jakąś chorobę wymyślania ciekawych konkursów i atrakcji dla przyszłych czytelników (z nagrodami nawet w postaci grafik), więc myślę że watro.
Myślałam również o tym, że zasadniczo są już w Polsce kolosalne blogi na które wszyscy zaglądają, ale coraz więcej upada niewłaściwie prowadzonych, a inne to totalne szambo. Chwilami szkoda słów. Wojny między redaktorami, o miejsca w składzie, potem o to kto ważniejszy, problemy z nagrodami, oszustwa.
Miejmy nadzieje że uda mi się wszystko dopiąć i nie skończy się na obietnicach idealnego zakątka. Nie no, musi wyjść.
Migo ♥
