4 maja 2013

Bonnie Tyler

Jakoś tak wyszło, że słuchałam przy wykonywaniu tej grafiki stare kawałki Bonnie i z zupełnie innym zamierzeniem lalka wyszła mi jakaś taka... podobna (?) No w każdym razie. Wybrałam głupią pozę, ponieważ na zdjęciu głowa zwrócona była w dół i dlatego wydawało mi się, że coś tam skopałam z proporcjami. Ale nie, później okazało się że te rozczochrane włosy dają taki efekt, więc możecie spać spokojnie to nie kosmitka. Swoją drogą uwielbiam rozczochrane kłaki - i tego się trzymajmy.


I na koniec nuta z tegorocznej Eurowizji, która (w tym roku w Szwecji) zbliża się tak nieubłaganie jak moja szesnastka.

Migonetta S.

1 maja 2013

Coś ślicznego?


Maksimum zadowolenia z siebie ^^.
Grafika była wymagająca, całe mnóstwo malutkich elementów nad którymi trzeba było jednak posiedzieć. Było warto. Zostałam poproszona o samą doll więc jest.



Przy okazji parę zmian w cenniku, ponieważ na Stardoll wchodzę tylko z wieloletniego przyzwyczajenia (aktualnie gram na Wonderlife), lalkę przebieram raz na miesiąc, postanowiłam ograniczyć kupowanie pakietu SS. Kiedy nie mam SS nie mogę sprzedać grafiki, a u mnie nie ma opcji aby takowej używać bez uiszczenia zapłaty - więc zamawiający musi często długo czekać. Z tej przyczyny chciałabym wprowadzić możliwość zapłaty za grafikę doładowaniem tel. w wysokości 5zł do T-mobile (przepisujecie kod z rachunku ja 'wbijam' i już :) A gdyby ktoś się zastanowił to to jest interes, ponieważ zakup co najmniej 100 sd wychodzi o wiele drożej. 
Mądra Migo.

Załatwiłam Was trudnym zadaniem konkursowym, byłam pewna, że zniechęcę i nikt nie odda pracy a tu proszę... sami świetni graficy! Dziękuję za ogromnie zainteresowanie, którego się nie spodziewałam.