Nikt mi nie przypomina, że już po 1 lutym, no ja nie wiem, naprawdę... :D
Poniższą grafikę ma zaszczyt otrzymać....
Panna Elizabeth!
Co mnie przekonało? No cóż, prócz tego, że jestem egoistyczna i próżna żelki kocham, kocham i jeszcze raz kocham, dziękuję więc za tak wspaniały prezent i wszystkie komentarze, których Panna Elizabeth na tym blogu nie szczędziła :p
Oczywiście napisy zostaną zmienione na takie jakich droga Pani sobie zażyczy (poproszę o kontakt gg) i coś tam ucięło na włosach, poprawię przy okazji. Grafika została wykonana jeszcze na wakacjach, więc jest bardzo stara.
Dziękuję wszystkim komentatorom za zaangażowanie, następny taki konkurs będzie planowany na okolice Świąt Wielkanocnych. A od poniedziałku (11 lutego) mam wreszcie upragnione ferie! Nareszcie trochę czasu. Jutro lub po jutrze dodam grafikę dla Stylane, aktualnie próbuję nowej paćkowatej techniki na grafice która zapewne pójdzie na licytację - dawno nie było, nie? :)
Migonetta.


