8 sierpnia 2012

Dla SLN! (grafika 24)

Było trochę pracy... ahh, wgl przemogłam się, żeby zrobić nagłówek z dwoma Doll. Niekoniecznie jestem zadowolona, ale... tak to już bywa. Kurcze, znów mi strasznie twarze nie pasowały, szczególnie w drugiej lalce. Normalnie masakra. Myślę, (bardzo delikatnie mówiąc), że to najbardziej zepsuło mój oczekiwany efekt, ale 'klient nasz pan'. Przeżyjemy. 

(wersja podstawowa)

(fanaberie)



(tło)

Czego się słuchało? Różnego...
Heh, jakoś tak kolorystycznie mi ten teledysk pasował.

Mimo wszystko jestem zadowolona i tego nie da się niczym zepsuć :p Dużo wkładu pracy, ale opłacało się. Dałam radę. Teraz proszę Was o opinie, a już niedługo nowa grafika, cześć!

Migo.

3 sierpnia 2012

Wróciłam! No nie cieszcie się aż tak bardzo... :p

Tak, już w domku moi kochani. Co do tego, iż przez niemal ostatnie 3 tygodnie, (a szczególnie ostatnie 2) wypoczęłam - nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Wczoraj wieczorem wróciłam od ludzi którzy okazali mi tyle miłości dobroci i serca, że wiem, iż nigdy nie zdołam podziękować im za to tak jak należy... rodzina to wspaniała rzecz. Głupio było wracać do szarej rzeczywistości - ale tak już przecież musi być :) Mimo wszystko niezwykle się cieszę, że i tu, na tym właśnie blogu codziennie spotyka mnie mnóstwo życzliwości, bez której teraz już się nie wyobrażam. Jesteście najwspanialsi tacy jacy jesteście (wszyscy) i nigdy się nie zmieniajcie...

...aj, łezka w oku ;)...

To na tyle. Aktualnie zabieram się do mojego pierwszego zagranicznego zamówienia, dla The2GlaMs, która jest właścicielką bloga stardoll-local-news.blogspot.com Spodziewajcie się grafiki z 2doll i mam nadzieję, że okaże się, że naprawdę było na co czekać. Pozdrawiam Was słońca, cześć!

Edit:
Mogę Wam już pokazać malutką zapowiedź jednej z Doll (drugiej nie pokażę :P). Mam niewiele, ale... zawsze to coś: 



Matko droga, nad tym wzorkiem siedziałam pół wczorajszego dnia. Wszystko pędzlem o rozmiarze 1px, siłą własnej dłoni :p, chwalcie, chwalcie... Co do nagłówka tło już mam (nie pokażę, bo się boję), przygotujcie się psychicznie na dużo pasteli różów i ogólnie.... ale co może powstać gdy cały dzień słuchało się tego:



Dobrze widzicie. Nawet ja nie myślałam, że kiedykolwiek upadnę tak nisko. Ale, kurna mi się to podoba. 
Acz, ja bym chciała wiedzieć, czy coś ciekawego wyjdzie z tej zapowiedzi? Co ogólnie myślicie?
 
Migonetta