Było trochę pracy... ahh, wgl przemogłam się, żeby zrobić nagłówek z dwoma Doll. Niekoniecznie jestem zadowolona, ale... tak to już bywa. Kurcze, znów mi strasznie twarze nie pasowały, szczególnie w drugiej lalce. Normalnie masakra. Myślę, (bardzo delikatnie mówiąc), że to najbardziej zepsuło mój oczekiwany efekt, ale 'klient nasz pan'. Przeżyjemy.
(wersja podstawowa)
(fanaberie)
(tło)
Czego się słuchało? Różnego...
Heh, jakoś tak kolorystycznie mi ten teledysk pasował.
Mimo wszystko jestem zadowolona i tego nie da się niczym zepsuć :p Dużo wkładu pracy, ale opłacało się. Dałam radę. Teraz proszę Was o opinie, a już niedługo nowa grafika, cześć!
Migo.





