7 czerwca 2012

20. Nigdy więcej tłustych włosów!

(Jeśli chodzi o wszystkie zaległe włosy do wysłania to bardzo Was przepraszam, acz niestety nie mam oryginalnej wersji na obecnym komputerze. Miałam dostać wszystko dziś, ale się nie dało... czekajcie zatem cierpliwie, włosy będą na pewno)


Ale przechodząc do rzeczy,khekhem...
Otóż nie... powyżej nie ma reklamy 'szfarckop' (insp. Marcelq; co do rysowanych przeze mnie włosów), oto była i już zostanie moja myśl przewodnia w następującej, mojej pierwszej typowej grafice na konkurs :) Nareszcie się chyba przekonałam do tego typu inwestycji a z mojej pracy jestem bardzo, bardzo zadowolona. Chcecie zobaczyć?


 (powyżej wersja przezroczysta, poniżej wersja z czarnym tłem)


Grafika bardzo mi się podoba, choć nie ukrywam że bardzo dużo pracy mnie kosztowała to miło się ją rysowało. Dla ciekawych powstała w ponad 200 warstwach, przy czym sama twarz w ok. 170 :) Miałam problem z obojczykiem/szyją/dekoltem bo była tak nietypowo zwrócona, że strasznie ciężko było mi uchwycić co, gdzie, jak cieniować. Korale są za to moje własne (realne) :P He he wisiały mi na monitorze przez kilka dni, bo przecież musiałam wszystko dokładnie widzieć -.- a i tak gdy się wpatruje na każdy osobny koralik to ręce opadają, każdy jest dokładnie niepowtarzalny (albo ja mam chwiejny wzrok). Jak zawsze rozpisałam się o pierdołach, ale teraz i Wy napiszcie mi co myślicie, to jak, napiszecie? *-*

Migonetta

1 czerwca 2012

Włosy (+ nowe zasady pobierania)

No tak... jak zapowiadałam będą włosy, ale... niestety z pewnością zdajecie sobie sprawę z faktu, jak często ludzie je po prostu 'kradną', a mnie widząc coś takiego po prostu krew zalewa, ale co tam, z wszystkim sobie poradzimy, to jak? 'Towarzysze pomożecie?' (c) PRL

Chcecie zobaczyć?
(kliknij, powiększ) Ten egzemplarz nie jest do pobrania.

Ale wracając do tematu. Od dziś włosy będą się pojawiały co 30 obserwatorów i... aby je otrzymać i pełnoprawnie używać należy napisać do mnie (najlepiej na GG, masz w pasku z prawej) obserwować mój blog, powiedzieć pod jakim pseudonimem i podać mi kolory w jakich ma być fryzura. Każdy z tych osobnych cieni może być w takim kolorze jaki zechcesz, możesz zamówić tyle kolorów ile chcesz a ja Ci je po prostu prześlę. Oczywiście prócz tego trzeba napisać: Hair by... Ponieważ dzięki temu jestem zabezpieczona przed kopiarstwem mi pasuje ten układ a Wy macie dokładnie takie włosy jakie chcecie i im więcej i szybciej będzie nam przybywało obserwatorów tym częściej będą nowe włosy! Fajnie? A jeśli ktoś skopiuje np te włosy, lub prześle mu je ktoś inny kto dostał je ode mnie, lub nie napisze na grafice autora, to bez zbędnych ceregieli czarna lista czeka :P

Tak więc od dziś ten kto chce włosy po prostu pisze mi na gg, jako kto obserwuje, jakie kolory chce mieć we fryzurze w takim układzie: kolor główny: czarny, końcówki/pasemka: niebieski +ew. kolory cieni, ale to spokojnie sama dopasuję.

To wszystko, czekam na to co myślicie. Migo.