Chyba zrozumiałam podstawową zależność, a zarazem największy błąd jaki popełniłam robiąc nagłówek dla Xylo, a teraz dla LadyB. Niestety jest to błąd na tyle poważny, że chyba już nie potrafię go naprawić, ani nauczyć się go nie popełniać ;(
Tym błędem jest kompletny brak podzielności uwagi pomiędzy dwie postacie (Doll'ki).... Bo tak jak i w tej Grafice, nie ma aż tak dużo błędów rysunkowych zasadniczych, jest tyko takie coś, czego nazwać nie potrafię.
Acz oba nagłówki nie podobają mi się, i nie da rady już tego poprawić...
Chcąc już nigdy żadnego mojego kochanego zamawiającego nie krzywdzić rezygnuję z robienia nagłówków w którym występują 2+ Doll-ki. Chyba również zauważyliście prostą różnicę między wykonaną przeze mnie Grafikę z 1 Doll, a tą z dwoma. Po naprawdę długim czasie podejmowania tej decyzji stwierdziłam, że jednak jest ona rozsądna. Po prostu inaczej nie potrafię... Rysowanie nie ma być dla mnie męką, bo mimo starań coś i tak nie wychodzi, tylko przyjemnością z robienia czegoś co kocham i podziwiania efektów tej pracy ;)
Jeszcze raz przepraszam Xylo. oraz LadyB. Jeśli kiedyś będę miała wolny czas (i brak zamówień) zrobię dla Was jeszcze jeden Nagłówek, tym razem z 1. Doll (i oczywiście za damo.) ^^.
Wybaczycie mi...? Bardo o to proszę, bo nie mogę znieść myśli, że kogoś zawiodłam. Kogoś kto we mnie wierzył, był dla mnie zawsze wsparciem i przyjacielem, ...po prostu nie mogę...
Miguś S. ♥