10 stycznia 2012

Grafika (#3), cz1 - twarz.

Hej!
Aktualnie wykonuję Grafikę dla 'CherrySmile.' Jej pierwszą częścią którą chciałabym przedstawić, jest twarz Me-Doll, która ma się znaleźć w nagłówku ;) Ponieważ jest to moje pierwsze zamówienie chciałabym wyjaśnić, że zawsze takie elementy wymagające zatwierdzenia przez zamawiającego będą się pojawiały na bieżąco w trakcie rysowania. Tak, żeby potem nie trzeba było robić większych poprawek. Zwykle posty tego typu nie będą pojawiały się na blogu (bo nie chcę go zaśmiecać), aczkolwiek tak jak wspomniałam jest to pierwsze zamówienie i chcę dokładnie wyjaśnić jak będzie wyglądał jego przebieg.

A więc do rzeczy... Oto moja propozycja Me-Doll dla CherrySmile.

To co widzicie powyżej, to element niezastąpiony w każdej Stardoll'owej Grafice - twarz. Chciałabym, aby była ona całkowicie zgodna z oczekiwaniami klienta.
'Przerabiając' ją w programie graficznym mogę zrobić z nią wszystko, np tak jak w tym przypadku zmienić części twarzy:

 (Przed zmianami części twarzy, rozjaśnianiem, itp... zwykle zmieniam także Make-Up. Robię to tak, aby wszystko wyglądało jak najlepiej. Jeśli chcecie sami 'zadbać' o to jak Wasza Postać ma się prezentować, czy mam ją zostawić taką jak jest, czy coś zmieniać, napiszcie. Napiszcie też jeśli macie jakiś konkretny pomysł dotyczący 'przerobienia' Me-Doll. Czasem zdarza się jednak, że niektórych rzeczy nie da się wykonać, tak jakbyście tego oczekiwali, bo np. zepsułoby efekt...za to przepraszam)

Potem przychodzi czas na fryzurę i to już chyba wszystko...

Migonetta Solvith

1 stycznia 2012

'Bailamos!' (Grafika #2)

No tak... niektórzy sylwestra spędzają na balach, dyskotekach, ze znajomymi... a niektórzy z Photoshopem ;/
A więc cały wczorajszy wieczór i większą część dnia dzisiejszego robiłam to cudeńko:
(kliknij na obrazek, aby zobaczyć go w pełnym rozmiarze)


I co o tym myślicie? (^^.)
Ja jestem zachwycona (ta skromność, wiadomo). Myślę, że mi się udała. Dobrze zachowałam proporcje i cienie też mi wyszły nawet tam gdzie trzeba i jak trzeba. xDee

Tym razem najbardziej 'męczyłam' się przy sukience. Trzeba było rysować dużo cieni, rozjaśniać, ściemniać, mazać... Ale myślę, że było watro bo efekt (szczególnie widoczny w pasku) jest dokładnie taki o jaki mi chodziło.

Muszę koniecznie jeszcze wspomnieć, że suknia widoczna na mojej grafice jest inspirowana, nieżyjącą już (dla świata Stardoll), genialną Graficzką o nicku: JulitQa93. Suknia o której wspomniałam użyta była (bodajże) w nagłówku dla 'Stardoll'owe Plotki'. Zapewniam jednak, iż nie jest to żaden plagiat ;)


Enrique Iglesias - 'Bailamos!'
To moja inspiracja w tej grafice. Fajnie się słuchało i rysowało... (przez 8 (łącznie) godzin...)



Migonetta Solvith