28 stycznia 2014

Już jest!

http://marzylam.blogspot.com/

Gorąco zapraszam do lektury i do pozostawienia opinii o jej treści. Następne części będą pojawiać się systematycznie, jeśli się podoba to warto czekać. Do każdego rozdziału są przewidziane ilustracje, z kolei ich ilość i jakość jest już uzależniona od czasu jakim będą mogła dysponować.

Zapraszam! :)

22 stycznia 2014

Bo pisanie jest fajne


Cześć, wypoczywam w otoczeniu pięknego (wreszcie) zaśnieżonego krajobrazu i bawiąc się fotoszopką wpadłam na (jak zwykle) genialny pomysł. Otóż, zapragnęłam stworzyć przez tyle już lat układaną w mojej głowie blogową książkę, opowiadanie czy jak tam kto sobie woli, ale ilustrowane. Chociaż tak jak właśnie wspomniałam pomysł dojrzewał już bardzo długo, potrzebowałam teraz bohaterów. Postać jest narysowana praktycznie z głowy, bo chociaż posiłkowałam się pozą praktycznie tylko 'kształt' np. głowy czy włosów jest oryginalny, reszta to właściwie czysta improwizacja.



Dlaczego to piszę? Po pierwsze, aby Was trochę po-zanudzać jak zwykle, ale jeszcze dlatego, że potrzebuję imienia dla tej dziewczyny. Jakieś propozycje? :)

Edit: Słyszał już ktoś moje wycie? Przypomniało mi się właśnie, że miałam Wam już dawno to pokazać :) Piosenka z dedykacją dla Asi (bo kiedyś na jej blogu pierwszy raz ją usłyszałam), z 'Darów Anioła'.




(przypominam o trwającym do końca stycznia konkursie dla komentatorów, gdzie można wygrać grafikę mojego autorstwa)
Migonetta