Już skończone, jestem bardzo zadowolona z siebie, ładnie wyszło. GIMP strasznie pikseluje cienkie zaznaczenia, np kosmyki włosów, dlatego lepiej robić je ręcznie pędzlem 1px.
http://oi39.tinypic.com/210y536.jpg <- specjalnie dla Miss_miley_van
Jakie opinie o grafice?
Jakie opinie o grafice?
Migonetta

