30 grudnia 2013


Już skończone, jestem bardzo zadowolona z siebie, ładnie wyszło. GIMP strasznie pikseluje cienkie zaznaczenia, np kosmyki włosów, dlatego lepiej robić je ręcznie pędzlem 1px.



http://oi39.tinypic.com/210y536.jpg <- specjalnie dla Miss_miley_van
Jakie opinie o grafice?

Migonetta

29 grudnia 2013

GIMP nie taki straszny jak go malują!



Jupi, ogarnęłam jak zapisać plik .png w GIMP'ie. Jest moc. Powyższy screen przedstawia fragment mojej pracy nad najnowszym zamówieniem, którego w zasadzie nie powinnam jeszcze zaczynać. Jak widzicie wszystko jest w formie bardzo roboczej, tak to u mnie niestety wygląda podczas tworzenia. A tak z innej beczki, bardzo podoba mi się ta twarz, jestem z siebie zadowolona.

(uwaga, żaden element nie jest jeszcze skończony, nie ma np. rozjaśnień, a niektóre fragmenty będą zasłonięte przez włosy)

Migonetta