Tak jak wcześniej zapowiadałam prezentuję nową grafikę, która będzie przeznaczona do użytku tego kto wylicytuje ją na najwyższą cenę. Moim zdaniem jest to jedna z tych 'bardziej udanych' prac, dlatego myślę, że warto :)
Licytację zacznijmy powiedzmy...
...od 30sd
Niewiele prawda? Proszę o podawanie cen z wliczona prowizją, aby potem nie było nieporozumień, a co do minimalnego przebicia - 1sd. Grafika jest duża jak widzicie, jeśli będzie potrzeba tło zrobię wg upodobań osoby wygrywającej licytacje. Pozdrawiam serecznie i zapraszam do licytacji poniżej.
Migonetta
