27 czerwca 2012

Licytacja! (grafika #21)

Tak jak wcześniej zapowiadałam prezentuję nową grafikę, która będzie przeznaczona do użytku tego kto wylicytuje ją na najwyższą cenę. Moim zdaniem jest to jedna z tych 'bardziej udanych' prac, dlatego myślę, że warto :) 



Licytację zacznijmy powiedzmy...
...od 30sd
  Niewiele prawda? Proszę o podawanie cen z wliczona prowizją, aby potem nie było nieporozumień, a co do minimalnego przebicia - 1sd. Grafika jest duża jak widzicie, jeśli będzie potrzeba tło zrobię wg upodobań osoby wygrywającej licytacje. Pozdrawiam serecznie i zapraszam do licytacji poniżej.

Migonetta

19 czerwca 2012

Zapowiedź licytacji i wybór zamówień.

       Na początek może zamówienia. Wybieram: Chαηεικα (Annabeh6) ponieważ bardzo spodobał mi się jej pomysł, Francja, moda... ach, zachód słońca, fajne klimaty, po prostu to widzę, oraz: Shoko(madzasta) - tu też sprawa była oczywista, gdyż jestem zawziętym molem książkowym. Postaram się wymyślić coś fajnego. Wszystkich zamawiajacych serdecznie pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie :)
        
A teraz zapowiedź z pierwszego etapu mojej grafiki - konturów.
Zobaczcie.
 

Grafika po skończeniu przewidziana na licytację. Prawdopodobnie jeszcze się namęczę z tłem, które do postaci rysowanej w całości musi być naprawdę dobre. Jak myślicie, wyjdą z tego ludzie? :D 

Migo, u Was też tak ciepło?