27 marca 2012

Nowy wygląd!


Widzicie co panna Migonetta znów wymyśliła?
Nie ma zamówień, bo kolejkę zamknęłam to się nudzę i takie cuda tworzę. Z Grafiki nie jestem do końca zadowolona, choć zła nie jest :) Niemniej jednak jak głosi napis w jej lewym dolnym rogu Grafikę planuję niedługo zmienić... szykujcie się xD


Z pewnością bardzo ważna była inspiracja, jednak ta okazała się niezwykle złożona. Słuchałam tyle muzyki, z tyloma osobami rozmawiałam, że nie sposób tego przedstawić... 
Niemniej jednak:


Nie wsłuchujcie się w tekst zboczuszki moje.
_______________________________________________
Niedługo spodziewajcie się Grafik dotyczących moich bardziej 'realnych' zainteresowań (odpałów, bo to bardziej właściwe określenie).

A teraz koniecznie chcę wiedzieć: Co sądzicie o tej Grafice? Czy kompletnie nie da się patrzeć, czy patrzyska bolą tylko troszeczkę?
Piszcie!

Migonetta ♥

21 marca 2012

Grafika 13 - Dla Creazy Stardoll

Ostatnie zamówienie z kolejki! Po raz pierwszy od kilku miesięcy mam wolne i nic mnie nie trzyma :) Jestem już strasznie zmęczona grafikowaniem, więc stanowczo potrzebuje odpoczynku od tego wszystkiego.
Grafika nie jest idealna, ale bardzo mi się podoba, zobaczcie:

Tło:


Hah, łącznie robiłam ją prawie 3 tygodnie. Długo szukałam różnych materiałów itd, myślę, że wyszła fajna. 
A co wy myślicie?