26 lutego 2012

Grafika 10!

Pierwsza dwucyfrowa Grafika... kiedyś będzie co wspominać ;)
Miałam dodać ją wczoraj, acz nie było dostępu do tego komputera i tak to wyszło, za spóźnienie przepraszam.


Zgodnie z zamówieniem miało być prosto i uniwersalnie., więc jest ;) 
Podoba mi się i nic więcej na ten temat nie powiem. 

Teraz wy się wypowiadajcie. ^^

Edit:
Choć zamawiająca zadowolona to ja jednak nie byłam pewna jak będą wyglądały te cienie w tle na blogu, sumienie mnie gryzło, więc publikuję i drugą wersję, może się przyda.


Nowa zakładka - 'Zostań modelką!' - odwiedź koniecznie.

Trochę zabawy nikomu nie zaszkodzi... ;D
Mam nadzieję, że plan 'całej akcji' okaże się dopracowany wszystko będzie tak jak należy i wgl...
Nie chcę niczego zdradzić na początku więc o moich kolejnych 'poczynaniach' poinformuję gdy znajdę odpowiednią ilość modelek.
To wszystko.

Migonetta