7 stycznia 2013

Street style

Ja tak zacznę od najpozytywniejszego akcentu, mianowicie dostałam 3 (dost.) z przesłuchań półrocznych! Juhuuu... Euforia i wszystko, naprawdę jak na to ile miałam pracy w tym półroczy jestem z siebie bardzo zadowolona. :)

A teraz grafika. Miałam spory problem z dopasowywaniem tego wszystkiego, dlatego nie wiem czy nagłówek i tło będą się dostatecznie wpasowywały w siebie.

Jestem raczej z wszystkiego zadowolona. Bardzo miło mi się rysowało. Uwielbiam te buty! Próbowałam pokombinować z włosami, tak aby wyglądały na 'lżejsze'. I jedyną rzeczą która mi się nie zgrywa jest twarz. Zapewne się ze mną zgodzicie :p

Naprawdę są nieraz takie grafiki w których nie zależnie od efektów nawet nie czuje się, że się 'pracuje', bo miło płynie czas a poszczególne elementy jakoś tak samo się tworzą i potem tak jak ja dzisiaj - łał - a kiedy ja to narysowałam? A może jest to jednak tylko skutek tego, że przez ostatni czas byłam tak pochłonięta tą durną szkołą,  że mój mózg nie nadawał na innych falach... Jednak zdecydowanie wolę tę pierwszą wersję.

Przypominam o konkursie na komentowanie, bo grafika już bardzo dawno skończona i czeka na zwycięzcę :)

Pozdrawiam.
Migonetta.

5 stycznia 2013

Kolejka znów otwarta!

Nikt się nie przesłyszał, to prawda. 
W poniedziałek (po jutrze) mam przesłuchania półroczne z mojego instrumentu w szkole muzycznej, do której uczęszczam, a po tym terminie zamierzam znów bardziej przyłożyć się do grafiki, która zajmuje mi coraz mniej czasu - jakiejś tam wprawy się nabyłam, z czego niewątpliwie się cieszę. Przez przesłuchaniami jak zwykle drżę... gdyż taki ze mnie grajek jak z koziej dupki trąbka... ale cóż począć. Jeszcze w sumie nic nie umiem (muszę zagrać trzy utwory na pamięć i gamy), a na samą myśl o nauce jak najbardziej na serio rozważam myśl samobójcze. Dziś miałam śpiewać na takim lokalnym koncercie charytatywnym, ale to też się rozleciało, bo ludziska się pochorowały. Ehh... z dobrych wieści mogę powiedzieć że z testów próbnych (jestem w 3 gim) nawet się cieszę - jedynie taki niedosyt tylko 27/30 pkt z polskiego. To takie straszne, gdyż bardzo zależało mi na pełnej trzydziestce (nie na darmo w końcu na Was ćwiczę) To tyle z mojego arcyciekawego życia, do rzeczy: 

Jeżeli ktoś z Was chce zamówić u mnie grafikę proszę pisać na GG (13381315)