Jak tam po dniu Świętego Mikołaja (wszystkiego najlepszego bracie), co dostaliście? U mnie prostownica z funkcją prostowania mokrych włosów jeszcze idzie pokrętnymi drogami poczty polskiej (od taty), a ja sama sprawiłam sobie Adobe Photoshop Elements 10, fajny program, acz jeśli macie już jakąś wersję Ps'a - ten nie wprowadza do rysowania praktycznie nic innego. Jest bardziej rozbudowany w edycji zdjęć, acz w innych znów miejscach bardziej okrojony od Ps'a. Chciałam go wypróbować ze względu na częste usterki mich programów i jestem ciekawa jak to będzie.
Hi hi, jutro mam II etap konkursu z polskiego (wojewódzki bodajże), w samo południe, także zamawiam kciuki! :} A na etapie szkolnym miałam fula... 2o/2o pkt (zaciesz był niesamowity)
Jednak przechodząc do tematu.
Mam do sprzedania tę oto grafikę:
![]() |
| Piękna twarz, jest dziełem nieocenionej jak zawsze Soreen. |
Coś zryłam z włosami, acz to dlatego, że większość pracy była improwizowana. (a jestem leniwa i nie chciało mi się poprawiać) Jedynym elementem dobrze widocznym na zdjęciu były buty :D Tak na początku to miało być takie ćwiczenie z samymi butami właśnie, ale trochę się rozrosło. Lubię kolorystykę za to. Nawet mnie nie pytajcie ile czasu zajęła mi ta koronka, hi hi.
Ponieważ mam świadomość, że wielu z Was ma ochotę na grafikę ode mnie. Postanawiam zlicytować ją, ponieważ tak prawdopodobnie będzie najsprawiedliwiej. Cena wywoławcza to zaledwie:
20sd
Proszę abyście licytowali tylko tu w komentarzach, tak dla porządku, i przypominam, że podajecie mi ceny b e z wliczonej prowizji. Licytację planuję zakończyć gdzieś w następnym tygodniu.
Serdecznie dziękuję za uwagę. Licytujcie!
Migonetta.

.png)
