7 grudnia 2012

Licytacja

Jak tam po dniu Świętego Mikołaja (wszystkiego najlepszego bracie), co dostaliście? U mnie prostownica z funkcją prostowania mokrych włosów jeszcze idzie pokrętnymi drogami poczty polskiej (od taty), a ja sama sprawiłam sobie Adobe Photoshop Elements 10, fajny program, acz jeśli macie już jakąś wersję Ps'a - ten nie wprowadza do rysowania praktycznie nic innego. Jest bardziej rozbudowany w edycji zdjęć, acz w innych znów miejscach bardziej okrojony od Ps'a. Chciałam go wypróbować ze względu na częste usterki mich programów i jestem ciekawa jak to będzie.  

Hi hi, jutro mam II etap konkursu z polskiego (wojewódzki bodajże), w samo południe, także zamawiam kciuki! :} A na etapie szkolnym miałam fula... 2o/2o pkt (zaciesz był niesamowity)

Jednak przechodząc do tematu.
Mam do sprzedania tę oto grafikę: 

Piękna twarz, jest dziełem nieocenionej jak zawsze Soreen.

Coś zryłam z włosami, acz to dlatego, że większość pracy była improwizowana. (a jestem leniwa i nie chciało mi się poprawiać) Jedynym elementem dobrze widocznym na zdjęciu były buty :D Tak na początku to miało być takie ćwiczenie z samymi butami właśnie, ale trochę się rozrosło.  Lubię kolorystykę za to. Nawet mnie nie pytajcie ile czasu zajęła mi ta koronka, hi hi.

 Ponieważ mam świadomość, że wielu z Was ma ochotę na grafikę ode mnie. Postanawiam zlicytować ją, ponieważ tak prawdopodobnie będzie najsprawiedliwiej. Cena wywoławcza to zaledwie:
20sd
Proszę abyście licytowali tylko tu w komentarzach, tak dla porządku, i przypominam, że podajecie mi ceny  b e z  wliczonej prowizji. Licytację planuję zakończyć gdzieś w następnym tygodniu.
 Serdecznie dziękuję za uwagę. Licytujcie!
Migonetta.

1 grudnia 2012

Konkurs na Stardoll i my (jednak)

Tak jak w tytule, sama się nie spodziewałam że wezmę udział :) Mam talent do psucia tych prac na których wyglądzie szczególnie mi zależy, acz wydaje mi się, że poniższa praca wyszła mi choć odrobinę.

Wersja świąteczna :P
Tak sobie jak zwykle śledziłam poczynania uczestników konkursu na zimowy nagłówek dla bloga Stardoll i my, (którego chyba wszyscy bardzo dobrze znacie), potem wypadło tak, że zachorowałam, i praktycznie cały poprzedni tydzień spędziłam w domu coś tam sobie pobazgrując, po czym stwierdziłam że tak naprawdę nie mam co z tą pracą zrobić (moja sławna szybka orientacja). Tę właśnie pracę wczoraj skończyłam a dziś dorobiłam tło. 




Grafika jest w dość dużym rozmiarze kliknij :}
Zapewne zauważyliście już również, że niemożebnie wkopałam się z pozą. Bo doll jest narysowana z boku, a nie da się w takiej pozycji odwrócić głowy o 90 stopni (kolejna moja reakcja w porę i w czas), dlatego próbowałam trochę 'nachylić' twarz, żeby choć odrobinkę naprawić sytuację. Miałam też problem z sukienką, co zapewne widzicie. Za to bardzo przyjemnie robiło mi się włosy  jak również skórę. Mmm, kostki na zgięciach palców *.*

Nie mogę powiedzieć że była to samodzielna praca, gdyż pomagało mi w jej dokańczaniu tyle osób, aż ciężko wymienić. Bo tak na przykład, pomysłodawczynią tła jest Ladymiszel2, której bardzo dziękuję za pomoc. Dziękuję także tym wszystkim którzy na GG odpowiadali na te moje brednie, bo ta praca jest przecież po części waszą zasługą :}

Pozdrawiam Was serdecznie i zapytuję co sądzicie o grafice? 
Mam w ogóle jakieś szanse? 

Migonetta Solvith