20 maja 2012

Grafika nr 18

Przepraszam! Jakoś całkowicie zapomniałam, że mam przecież w kolejce jeszcze jedną osobę. Toteż aby już nie czekała oddam dziś pracę, która początkowo miała inne przeznaczenie, zobaczcie:


Grafika jak widzicie w stylu poprzedniej, bo czasami warto dublować to co dobre :) Na zakończenie jak zwykle zapytam co sądzicie o tej Grafice, odpowiem na ostatnie pytania, że blog nie upada a ja grafiką zajmuję sie cały czas, a czat usunęłam bo był z nim problem. Przygotujcie się zatem do zbliżającego się już niebawem postu 'zamów grafikę' oraz nowego wyglądu bloga w wykonaniu - od ubiegłego poniedziałku -  piętnastoletniej już Migo :) Kto mi pożyczy 100 lat?


  Edit:  
Zapomniałam dodać, iż planuję wstawić niedługo jakieś włosy do pobrania... ale na nowych zasadach :)