28 września 2014
140. Z płotem w jesieni
Myślę, że grafika wyszła całkiem, całkiem.
Co sądzicie?
Migonetta
Zapowiedz
Grafika tak jak obiecałam - całkowicie skończona. W czasie oczekiwania na kontakt ze strony zamawiających możecie napawać się ostatnimi chwilami niepewności :)
Pełna wersja zostanie opublikowana niebawem.
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)