28 września 2014

140. Z płotem w jesieni



Myślę, że grafika wyszła całkiem, całkiem.
Co sądzicie?

Migonetta

Zapowiedz

Grafika tak jak obiecałam - całkowicie skończona. W czasie oczekiwania na kontakt ze strony zamawiających możecie napawać się ostatnimi chwilami niepewności :)


 Pełna wersja zostanie opublikowana niebawem.