14 grudnia 2013

Konkurs: Stardoll i my

sama doll

Stocki:

tło bloga
Niedawno oglądaliście zapowiedź, dziś prezentuję pełną wersję grafiki biorącej udział w konkursie na Stardoll i my.


Bardzo spodobała mi się forma tej grafiki. Dziewczyna z zewnątrz wyglądająca przez okno, zaśnieżone, pokryte białym puchem. Jest oryginalnie. Co jest jeszcze dużym atutem to uniwersalność tła bloga, ponieważ najlepiej będzie wyglądał ten sam jasny błękit co na 'rogach' grafiki i nada to estetyczny wygląd całej stronie. I oczywiście napis Stardoll, który tak naprawdę jest rzeźbą lodową :)

Na koniec zimowa piosenka w języku szwedzkim, jakby ktoś miał wątpliwości.


Pozdrawiam
Migonetta


11 grudnia 2013

Zapowiedzi


Oraz moja inspiracyjna piosenka. Bardzo stara, ale ta melodia jest dla mnie po prostu... nieśmiertelna.



Obie grafiki na konkursy, są skończone już od dłuższego czasu, ale zanim je zobaczycie minie jeszcze trochę, więc abyście nie myśleli że się obijam dowód na to, że jest inaczej.

+ Rusza II edycja SANT, mam nadzieje że lubicie wiosnę :)
Migonetta