18 stycznia 2015

Zapowiedz

Witajcie, kolejna grafika ''w trakcie'' robienia. Obiecałam, że będę starać się rysować częściej w nowym roku i tak też jest.

Przepraszam za jakość
Nic nie jest jeszcze skończone, także czeka mnie jeszcze sporo pracy, niemniej nie mogę powiedzieć, że spędzam czas nieprzyjemnie - bo to byłoby kłamstwo. Oglądał ktoś Szkołę Uwodzenia? Ge-nial-ne. Koniecznie obejrzyjcie korzystając z ''wolnej'' niedzieli. Polecam.

Migonetta