23 grudnia 2014

Juz 3 lata z Wami!

 Uwaga, możesz wygrać DARMOWĄ grafikę, czytaj do końca...


Kochani, dziś jest dla mnie bardzo ważna data. Otóż dokładnie 3 lata temu został założony ten blog. ''Dzień przed Wigilią'' jest przeze mnie uznany za umowną datę rozpoczęcia całego bigosu z grafiką. Szczerze? W życiu nie pomyślałabym, że tak się w to wkręcę. Zawsze starałam się brać tę część świata półserio. A tu proszę, na dzień dzisiejszy planuję studia w dziedzinie grafiki komputerowej.Nie bez wzruszenia patrzę na tyle czasu ile tu z Wami spędziłam. Chciałabym wymienić imiona tych wszystkich osób, które mnie kiedyś wspierały i wspierają nadal.

Myślę, że warto podsumować ten rok z tym co udało mi się stworzyć. Oto grafiki, które narysowałam:


1

2

3

4


5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Zwykle bywa tak, że w chwilach rocznicowych nasuwają nam się refleksje. I tak, ja minionym roku najbardziej podziwiam się za zrealizowanie kilku niebanalnych konceptów na nagłówki (np. pani z lustrem). Myślę, że każda z powyższych grafik żyje swoim własnym niepowtarzalnym życiem i jest jednak ta różnorodność kolorów, tematów, stylów czy nawet techniki wykonania. Jedyną rzeczą jakiej mogę żałować jest niska częstotliwość dodawania nowych prac. 

W tym roku po raz pierwszy mam problem z wyborem mojej ulubionej grafiki. Może mi pomożecie? Każdy występujący dzisiaj nagłówek opatrzony jest numerkiem, wybierzcie swoich faworytów!

Oczywiście post nie byłby pełny bez swojej corocznej tradycji. Po raz 3 ogłaszam konkurs dla komentatorów, w którym do wygrania jest zupełnie DARMOWA grafika wykonana na zamówienie wygranego. Zakończenie 1 lutego 2015r., wtedy ukażą się wyniki. To jest mój prezent dla Was, w podziękowaniu za to, że kolejny rok byliście ze mną. Udział wziąć może każdy nie ważne czy czyta bloga po raz pierwszy. Grafika każdemu się przyda, jeśli nie masz bloga, zrobię banner z twoją doll (tzw. magazynowy)

Wiec co trzeba zrobić, aby wygrać? Wystarczy komentować!
.... i dziękuję. Po prostu dziękuję.

15 grudnia 2014

Zapowiedz


Nagłówek nad którym obecnie pracuję. Sporo pracy przede mną, ale teraz powinno pójść już ''z górki''.