Skończyłam ^^
Wydaje mi się zbyt poważna ta doll, taka jakby stara (?) Może się nie znam. Lubię tę grafikę, bo rysunkowo nawet wyszło, jednak kompozycja ciut nudna, muszę się zabrać za coś ciekawszego. Måns'a będę rysować, to będzie zabawa :D
Licytacja od 20sd, (ceny bez wliczonej prowizji) piszecie w komentarzach poniżej. Zainteresowany kup teraz? Moja cena to 300sd
Migonetta
