2 kwietnia 2013

Licytacja

Skończyłam ^^


Wydaje mi się zbyt poważna ta doll, taka jakby stara (?) Może się nie znam. Lubię tę grafikę, bo rysunkowo nawet wyszło, jednak kompozycja ciut nudna, muszę się zabrać za coś ciekawszego. Måns'a będę rysować, to będzie zabawa :D

Licytacja od 20sd, (ceny bez wliczonej prowizji) piszecie w komentarzach poniżej. Zainteresowany kup teraz? Moja cena to 300sd

Migonetta

1 kwietnia 2013

Zapowiedź




Szlifowanie techniki z ostatniej grafiki, tym razem w postaci rysowanej przeze mnie twarzy, aktualnie kończę włosy i zabieram się za resztę. Cieszę się waszymi ostatnio szczerymi opiniami, czy w tej małej próbce widzicie jakąś poprawę? :D Dodam jeszcze, że robocza wersja po Waszej prawej przedstawia jedną warstwę. Tak właśnie jedną. Jak dla mnie to mniejsza wygoda pracy, ale zarazem większe pole manewru.

Czekacie na resztę?




Migonetta